Strona główna Praca Personel medyczny RATOWNIK MEDYCZNY
RATOWNIK MEDYCZNY

Beskidzkie Centrum Medyczne jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Bielsku-Białej od 1997 roku. Początkowo były to jedne z pierwszych w Bielsku-Białej prywatne poradnie specjalistyczne, które szybko zaczęły zyskiwać uznanie pacjentów, oczekujących poprawy jakości i dostępności usług medycznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• wykonywanie procedur medycznych,
• udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług,
• zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów.

WYMAGANIA:
• dyplom Ratownika Medycznego (wykształcenie: studium medyczne lub uniwersytet),
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej,
• bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• obsługa komputera, odpowiedzialność, dokładność, punktualność,
• umiejętność współpracy w zespole.

OFERUJEMY:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• interesującą i pełną wyzwań pracę,
• możliwość awansu i rozwoju,
• umowę o pracę.

Dodane 02 Feb 2021