Strona główna Praca Inne PSYCHOLOG
PSYCHOLOG

PSYCHOLOG

Powołane do życia w 2015 roku Centrum Opiekuńczo – Wychowawcze „Nadzieja” odpowiedzialne jest za prowadzenie w Mysłowicach 4 placówek opiekuńczo – wychowawczych typu socjalizacyjnego. Placówki są niepubliczne, mają charakter katolicki – są jednak ogólnodostępne dla wszystkich dzieci, niezależnie od wyznania. Każda z placówek może liczyć maksymalnie 14 osób (dziewcząt i chłopców, w wieku 10 – 18 lat) – w sumie więc opiekę znajduje u nas 56 dzieci, głównie z terenu Mysłowic i Świętochłowic.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• prowadzenie dokumentacji,
• prowadzenie zajęć i terapii z dziećmi i młodzieżą w systemie dwuzmianowym.

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe oraz prawo wykonywania zawodu psychologa w rozumieniu ustawy z dnia 8 czerwca 2001 roku o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów,
• mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

OFERUJEMY:
• umowę o pracę,
• wynagrodzenie: 3000zł brutto,
• pracę w przyjaznej atmosferze wzajemnego szacunki i partnerstwa.

Dodane 02 Feb 2021