Strona główna Praca Inne PRACOWNIK DZIAŁU METODYCZNO-ORGNIZACYJNEGO
PRACOWNIK DZIAŁU METODYCZNO-ORGNIZACYJNEGO

Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.
Podstawowym przedmiotem działalności Szpitala jest świadczenie usług medycznych w ramach kontraktu z NFZ.
SZPITAL MIEJSKI W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH Sp. z o.o.
zatrudni osobę na stanowisku:
Pracownik Działu Metodyczno-Organizacyjnego

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• opracowywanie oraz weryfikacja regulaminów, instrukcji oraz innych wewnętrznych aktów,
• przygotowywanie m.in. ankiet, zestawień oraz sprawozdań do jednostek zewnętrznych,
• prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,

WYMAGANIA:
• wykształcenie min. średnie,
• biegła obsługa pakietu MS Office w tym Excel, Word,
• doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w jednostce służby zdrowia,

OFERUJEMY:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Dodane 02 Feb 2021