Strona główna Praca Pielęgniarz/ka PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

Zakres obowiązków
• praca w Oddziale Leczniczo-Rehabilitacyjnym dla Dorosłych,
• opieka nad pacjentami ze schorzeniami ogólnoustrojowymi, neurologicznymi i kardiologicznymi,
• praca w systemie 12 godzinnym, wg grafiku, w równoważnym czasie pracy, w trzymiesięcznym okresie rozliczeniowym.

Wymagania
• wykształcenie kierunkowe,
• prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki,
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza.

Oferujemy
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie,
• system premiowania pracowników,
• świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatki świąteczne
• możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia),
• dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

Dodane 03 Mar 2021

Anonimowy użytkownik