Strona główna Praca Pielęgniarz/ka PIELĘGNIARKA ŚRODOWISKOWA - PIELĘGNIARKA POZ
PIELĘGNIARKA ŚRODOWISKOWA - PIELĘGNIARKA POZ

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BIF-MED S. C. funkcjonuje od 2006 roku. Świadczymy usługi podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BIF-MED S. C. w Bytomiu zatrudni na cały etat pielęgniarkę środowiskową - pielęgniarkę POZ. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 533 335 357 lub przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: rafroj1@wp.pl.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Zakres obowiązków pielęgniarki POZ.

WYMAGANIA:
• Kurs szczepień.
• Kurs pielęgniarki środowiskowej rodzinnej.

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony.
• Pełny etat.
• Atrakcyjne wynagrodzenie – 4500 zł netto.

Dodane 02 Feb 2021
4 500 zł

Anonimowy użytkownik