Strona główna Praca Farmaceuta MAGISTER FARMACJI
MAGISTER FARMACJI

Obowiązki:
• Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
• Zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
• Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
• Przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

Oczekujemy:
• Wykształcenie farmaceutyczne
• Umiejętność pracy w zespole
• Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
• Duże zaangażowanie w kontakty międzyludzkie
• Otwartość, profesjonalizm
• Mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Czekają na Ciebie:
• Stabilną pracę w sieci będącej liderem branży
• Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym
• Realną możliwość rozwoju i awansu zawodowego, a także:
• prywatną opiekę lekarską – LuxMed
• kartę Multisport Plus
• szkolenia zawodowe i personalne
• atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
• dodatki świąteczne oraz do urlopu
• inicjatywy wspierające ekologię

Dodane 01 Jan 2021