Strona główna Praca Personel medyczny LEKARZ - SPECJALISTA PSYCHIATRII
LEKARZ - SPECJALISTA PSYCHIATRII

WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY
Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie
(woj. małopolskie) zatrudni :

Lekarza: specjalistę psychiatrii,
bądź w trakcie specjalizacji z psychiatrii
Kontakt: tel.33-8757572(52), szpital@szpital.info.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Zapraszamy do pełnienia dyżurów medycznych:
• w dni robocze : 14:35-7:00
• dyżur w dni wolne i święta 7:00-7:00
Zapraszamy do współpracy:
• W dni robocze: 7:00-14:35

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe medyczne
• specjalizacja z dziedziny psychiatrii bądź w trakcie specjalizacji
• prawo wykonywania zawodu

OFERUJEMY:
Forma zatrudnienia:
• etat lub kontrakt,
• wymiar czasu pracy
• wynagrodzenie do negocjacji

Dodane 03 Mar 2021