Strona główna Praca Laborant/ka LABORANT
LABORANT

LABORANT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Jako Laborant w swojej pracy będziesz zajmował się m.in.:
• Realizacją planu badań laboratoryjnych, w szczególności:
o badań fizykochemicznych
o badań mikrobiologicznych
• Diagnostyką i interpretacją wyników
• Udziałem w analizach i przygotowaniu rekomendacji.
• Opracowywaniu instrukcji, procedur oraz raportów z badań.
• Udziale w audytach GHP i GMP.

WYMAGANIA:
Ta praca jest dla Ciebie, ponieważ:
• Znasz się na mikrobiologii lub biologii
• Masz doświadczenia w pracy w laboratorium, w tym praktyczną wiedzę i umiejętności w analizach i diagnostyce mikrobiologicznej (w branży spożywczej, farmaceutycznej lub pokrewnej)
• Umiesz organizować swoją pracę pracy, analitycznie myśleć, wyciągać wnioski i rekomendować rozwiązania,
• Masz praktyczną znajomość narzędzi pakietu office.
• Chcesz pracować w systemie pracy równoważnym obejmującym grafik na trzyzmianowy od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) a także w soboty i niedziele (6:00 – 18:00 lub 18:00 – 6:00) – 40 godzin w przeciętnym tygodniu w okresie rozliczeniowym

OFERUJEMY:
Żywiec Zdrój to firma odpowiedzialna społecznie, działamy na rzecz poprawy jakości życia ludzi i natury. Zachęcamy Polaków, by pili prawidłowo, a nasze działania edukacyjne łączymy z zaangażowaniem na rzecz dbania o naturę i jej zasoby. W taki właśnie sposób chcemy wyróżniać się jako lider rynku w kategorii woda i napoje. W naszych zakładach stawiamy na najwyższe standardy bezpieczeństwa, jakości i efektywności. Rozwój to u nas podstawa!

Oferujemy Ci:
• Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony
• Niezbędne szkolenia
• Dostęp do szerokiego pakietu socjalnego, m.in. LuxMed, kartę Multisport

Dodane 02 Feb 2021

Anonimowy użytkownik