Strona główna Praca Inne DORADCA KLIENTA METLIFE
DORADCA KLIENTA METLIFE

Stanowisko: Doradca Klienta METLIFE

Zakres obowiązków
• Praca zdalna
• Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
• Przeprowadzanie analizy potrzeb klientów
• Przygotowywanie ofert i zawieranie umów
• Realizacja wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardami
• Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania
• Przedsiębiorczość, energiczność
• Komunikatywność
• Świetna organizacja
• Wysoka kultura osobista
• Konsekwencja w działaniu
• Niezależność i samodzielność
• Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie (od 4 tys. zł) oraz wsparcie finansowe "na start" przez 24 miesiące
• Profesjonalne wdrożenie tak długo jak potrzebujesz :)
• Regularne szkolenia wspierające rozwój zawodowy i osobisty
• Przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego
• Elastyczne godziny pracy
• Bezpośrednią umowę agencyjną z Metlife
• Dodatkowe benefity (karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna w LuxMed)
• Budowanie dochodu na przyszłość

Dodane 03 Mar 2021
4 000 - 9 000 zł

Anonimowy użytkownik